Jdi na obsah Jdi na menu

Jak pomoci

 

FINANČNÍ DAR

      Provoz depozitu není levnou záležitostí, obzvlášť v případě, že se k nám dostanou psi, kteří potřebují nákladné veterinární ošetření. Jsme rádi opravdu za každý příspěvek. Máme pouze jeden bankovní účet, a to transparentní a kdokoliv může nahlížet na naše hospodaření s penězi. Pokud chcete pomoci konkrétnímu pejskovi, napište do poznámky pro příjemce jeho jméno.

Číslo transparentního účtu:

100 110 100/2010

Adresa účtu: https://www.fio.cz/scgi-bin/hermes/dz-transparent.cgi?ID_ucet=100110100

      Finanční dar nám můžete předat také osobně v sídle spolku - Bukovinka 139. Na Vaši žádost Vám velmi rádi vydáme potvrzení o finančním daru pro Vaše soukromé účely nebo pro účely odečtení výše finančního daru z Vašich daní.

MATERIÁLNÍ POMOC

     Uvítáme především granule (nejsme vybíravý, ale prosím nekupujte levné granule z obchodních domů jako jsou Tesco granule, apod., pejskům to nejen neprospěje, ale mohou z toho mít i žaludeční a střevní potíže).

Dále budeme rádi za konzervy, pamlsky, kostičky, uzené dobroty a další dobrůtky.
Pokud máte doma starší pelíšky, misky, vodítka, obojky, hračky pro pesany, deky, prostěradla, ručníky... Uvítáme opravdu všechno.

       Vše můžete doručit osobně nebo prostřednictvím jakékoliv přepravní společnosti (pošta, PPL, DHL,..) na adresu sídla spolku: Naděje pro kámoše, z.s., Bukovinka 139, 679 05 Křtiny. Další možností je doručení na naše sběrná místo v obchodním domě ERMIA, Rájec-Jestřebí 604 (vedle fotbalového hřiště, naproti poště). Předání je možné po domluvě i v Praze.

VĚCI DO AUKCE

      Přivítáme věci do aukce, které  budeme pořádát vícekrát ročně. Pokud máte hezké, funkční, nepoškozené věci, které byste rádi věnovali na dobrou věc, prosím kontaktujte nás a domluvíme se na předání.

 

STAŃTE SE ČLENEM NAŠEHO TÝMU

     I Vy se může stát našim členem, členem spolku Naděje pro kámoše. Pokud byste se rádi podíleli s námi na záchraně a pomoci psím kamarádům, rádi byste byli naší součástí, bude nám velikou ctí přivítat Vás v našem týmu...

     A proč byste měli vstoupit právě k nám?

     Protože s námi budete opravdu členem týmu, nikoliv jen členem na papíře. Rádi Vám pomůžeme s Vašimi záchrannými akcemi. Budeme společně rozhodovat o konaných akcích, společně se dohodneme, komu a jak pomůžeme, kde a koho zachráníme, společně budeme plánovat členské schůze a srazy... Jednoduše, vše společně...

     Jsou pouze dvě zásadní podmínky, abyste se mohli stát členem spolku:

    - musíte být starší 18 let (u mladších stačí podpis zákonného zástupce) a

    - musíte milovat zvířata.

     Splňujete obě podmínky? Pak Vám nic nebrání v dalším postupu do našeho týmu, a to podáním přihlášky nového člena. Tuto přihlášku vidíte v nabídce vpravo, stáhněte si ji do svého počítače, vyplňte, vytiskněte, podepište a naskenovanou nám ji zašlete na email: info@nadejeprokamose.cz nebo prostřednictvím České pošty na adresu spolku Naděje pro kámoše, z.s. Bukovinka 139, 679 05. Pak už jen počkejte na naše vyrozumění o přijetí.

POZOR:Jakmile obdržíte rozhodnutí o Vašem přijetí členství ve spolku Naděje pro kámoše, nejpozději do 15 dní je nutné uhradit členský příspěvek ve výši 500,- Kč, a to buď osobně v sídle spolku nebo na transparentní účet č. 100 110 100/2010 - pro identifikaci platby je opravdu nutné uvést variabilní symbol, který je shodný s evidenčním číslem člena spolku (toto naleznete na doručeném rozhodnutí) a v poznámce pro příjemce nezapomeňte uvést poznámku: „členský příspěvek“.

     Že bydlíte daleko? To není žádná překážka, můžeme společně pomáhat i v místě Vašeho bydliště nebo ve Vašem okolí. A pokud se nemůžete osobně zúčastnit členské schůze, žádné strachy, v dnešní době vyspělých technologií Vám stačí připojení k internetu a Skype.

     Vpravo v nabídce dokumentů ke stažení naleznete také Směrnici č. 1/2014, zde se dozvíte veškeré informace, co obnáší členství v našem spolku, Vaše práva a povinnosti nebo průběh členských schůzí.

     Pokud se rozhodnete vstoupit do našeho spolku a posílit tak náš tým dobrovolníků, už teď Vám děkuje mnoho psích dušiček, kteří čekají na naši pomoc...

     I já Vám za celý tým z celého srdce děkuji, že pomáháte s námi...