Jdi na obsah Jdi na menu

Staňte se členem

     I Vy se může stát našim členem, členem spolku Naděje pro kámoše. Pokud byste se rádi podíleli s námi na záchraně a pomoci psím kamarádům, rádi byste byli naší součástí, bude nám velikou ctí přivítat Vás v našem týmu...

     A proč byste měli vstoupit právě k nám?

     Protože s námi budete opravdu členem týmu, nikoliv jen členem na papíře. Rádi Vám pomůžeme s Vašimi záchrannými akcemi. Budeme společně rozhodovat o konaných akcích, společně se dohodneme, komu a jak pomůžeme, kde a koho zachráníme, společně budeme plánovat členské schůze a srazy... Jednoduše, vše společně...

     Jsou pouze dvě zásadní podmínky, abyste se mohli stát členem spolku:

    - musíte být starší 18 let (u mladších stačí podpis zákonného zástupce) a

    - musíte milovat zvířata.

     Splňujete obě podmínky? Pak Vám nic nebrání v dalším postupu do našeho týmu, a to podáním přihlášky nového člena. Tuto přihlášku vidíte v nabídce vpravo, stáhněte si ji do svého počítače, vyplňte, vytiskněte, podepište a naskenovanou nám ji zašlete na email: info@nadejeprokamose.cz nebo prostřednictvím České pošty na adresu spolku Naděje pro kámoše, z.s. Bukovinka 139, 679 05. Pak už jen počkejte na naše vyrozumění o přijetí.

POZOR:Jakmile obdržíte rozhodnutí o Vašem přijetí členství ve spolku Naděje pro kámoše, nejpozději do 15 dní je nutné uhradit členský příspěvek ve výši 500,- Kč, a to buď osobně v sídle spolku nebo na transparentní účet č. 100 110 100/2010 - pro identifikaci platby je opravdu nutné uvést variabilní symbol, který je shodný s evidenčním číslem člena spolku (toto naleznete na doručeném rozhodnutí) a v poznámce pro příjemce nezapomeňte uvést poznámku: „členský příspěvek“.

     Že bydlíte daleko? To není žádná překážka, můžeme společně pomáhat i v místě Vašeho bydliště nebo ve Vašem okolí. A pokud se nemůžete osobně zúčastnit členské schůze, žádné strachy, v dnešní době vyspělých technologií Vám stačí připojení k internetu a Skype.

     Vpravo v nabídce dokumentů ke stažení naleznete také Směrnici č. 1/2014, zde se dozvíte veškeré informace, co obnáší členství v našem spolku, Vaše práva a povinnosti nebo průběh členských schůzí.

     Pokud se rozhodnete vstoupit do našeho spolku a posílit tak náš tým dobrovolníků, už teď Vám děkuje mnoho psích dušiček, kteří čekají na naši pomoc...

I já Vám za celý tým z celého srdce děkuji, že pomáháte s námi...