slider slider slider slider slider slider slider slider slider

Škubánek

Škubánek byl odebrán z velmi nevhodných podmínek, celý život byl zavřený v tmavé kobce, bez lidského kontaktu, bez venčení, bez pořádného jídla. Vystrašený, nedůvěřivý trávil roky v kotci. Nyní si užívá své rodiny, miluje děti a od rána do večera by se mazlil...

Charliek

Charliek k nám přišel velmi zanedbaný, podvyživený, zablešený a nešťastný. Nikdo ho nehledal, nikdo ho nechtěl.. Až se na něho usmálo štěstí a odjel do úžasné nové rodiny zde na Moravě.

Ayrin

Ayrin byla zachráněna z cigánské osady těsně před smrtí. V krku měla zarostlý drát, který ji musel být chirurgicky odstraněn, psychicky zlomená, vyděšená z lidské přítomnosti. Po celou dobu u nás dělala obrovské pokroky, ke své nové paničce cestovala do Prahy. Celý život jí lidé ubližovali, ona teď na oplátku lidem pomáhá pomocí canisterapie. 

REX

Rex pásl ovečky na španělských pastvinách, poté však dostal zánět do očka a majitel místo léčby zvolil sklep. Bití se střídalo s kopanci, až Rex kvůli zánětům a špatné péči oslepl úplně. Byl dovezen k nám, veterinárně ošetřen, a v dočasné péči své zachránkyně se dočkal úžasného domova!

LILY

Lily jsme přijali do péče z nevyhovujících podmínek. Je jí kolem 7 let. Při kastraci jí byl též odstraněn velký nádor na mléčné žláze. Po těžkých operačních komplikacích je již v pořádku, i když riziko, že dojde ke komplikacím při dalším zákroku bohužel trvá.

TEREZKA A MATĚJ

Terezku jsme převzali po dohodě se zastupitelstvem obce Nehvizdy do dočasné péče. Medově bílé Terezce jsou cca 3-4 roky a zjistili jsme následně, že čeká štěňátka. Možná i to byl důvod, proč se jí někdo zbavil. Terezce se narodilo 5 štěňátek a bohužel přežil pouze Matějíček. Oběma budeme hledat nové láskyplné domovy.

JENNY

Jenny se narodila r.2008 a porodila několik vrhů štěňat. Byla převzata z nevhodných podmínek a všechno normální bylo pro Jenny naprosto nové. Objevovala chůzi na vodítku, trávu, zvuky města.... V dočasné péči udělala veliký pokrok a dnes je z ní krásná a sebevědomá teriéří holka v nové milující rodině.

MAX

Max je desetiletý pes s hodně zamotanou minulostí. Byl nalezený, majitel se o něj nepřihlásil a tak šel Maxík do adopce. Z adopce byl opakovaně vrácen, protože má komplikovanější povahu. Ale při správném vedení bude skvělým společníkem...Zasloužil by si už klidného a laskavě důsledného páníčka, u kterého by mohl prožít zbývající roky života.

BIBI

Dvouletá nalezená fenka, kříženec jorka...BIBI překonala během hospitalizace parvovirozu a vybojovala naději na lepší život, v současné době v dočasné péči na doléčení

Dokonalá láska - co to je?

Rádi bychom vám zde představili produkty z DOKONALÉ LÁSKY, které používáme u pejsků v naší péči, máme je prověřené a víme, že fungují. Krátké povídání a zkušenosti vám shrne za náš tým Irenka:

Určitě každého z nás napadne dlouhý seznam věcí, které nemohou chybět ve výbavě správného pejskaře . Pojďme se dnes podívat na přírodní přípravky firmy Dokonalá Láska pečující o psychickou i fyzickou pohodu našich psích přátel. 

Můj nejmilovanější přípravek se jmenuje PRO RYCHLÉ ZKLIDNĚNÍ.

Dla1

Bez této lahvičky už vlastně nevycházím. Rychlé zklidnění jsme vyzkoušeli na dlouhé řadě depozitních psů. Mně osobně neprošel rukama žádný, na kterého by přípravek vůbec nefungoval. Pokaždé znovu žasnu, když se zběsile bušící srdce vyděšeného psa zklidní a pod rukama cítíte, jak povolují napnuté svaly. Depoziťáčci mnohem lépe zvládají převozy, úpravu srsti, veterinární ošetření. Prostě manipulaci, se kterou často nemají vůbec dobré zkušenosti. S jeho podporou zvládají i ti největší plašánci silvestrovské oslavy i jiné pro psy děsivé akustické jevy. Mimochodem zkuste uhodnout, co inhaluji třeba před nepříjemným jednáním na úřadě?

Má rodina propadá lehké panice, když nám v lednici chybí DOKONALÁ VODA – biocidní roztok, u kterého se nesnažím pochopit, proč funguje, a jsem ráda, že ho máme.

 Dla2_2

Zázračnou vodou, jak ji pojmenovali moji blízcí, zasahujeme s úspěchem proti začínajícím onemocněním u lidí i pejsků. Za dobu, co známe Dokonalou vodu, u nás žádný člověk ani pes nepotřeboval antibiotika.

A protože pracuji převážně se psy malých plemen, u kterých bývá velkým problémem výskyt zubního kamene, posledním členem mé osobní „svaté trojice“ je PRO ZDRAVÉ ZUBY A DÁSNĚ.

 Dla3_2

Část mé proměnlivé smečky na jeho aplikaci netrpělivě čeká. Co je dobré pro naše psy, je dobré i pro nás, takže tento přípravek spravedlivě střídám s ústní vodou.

Tyto a řadu dalších přípravků vám  mnohem odborněji představí webové stránky www.dokonalalaska.cz

S láskou jde prostě všechno snáz – obzvlášť je-li Dokonalá