slider slider slider slider slider slider slider slider slider

Škubánek

Škubánek byl odebrán z velmi nevhodných podmínek, celý život byl zavřený v tmavé kobce, bez lidského kontaktu, bez venčení, bez pořádného jídla. Vystrašený, nedůvěřivý trávil roky v kotci. Nyní si užívá své rodiny, miluje děti a od rána do večera by se mazlil...

Charliek

Charliek k nám přišel velmi zanedbaný, podvyživený, zablešený a nešťastný. Nikdo ho nehledal, nikdo ho nechtěl.. Až se na něho usmálo štěstí a odjel do úžasné nové rodiny zde na Moravě.

Ayrin

Ayrin byla zachráněna z cigánské osady těsně před smrtí. V krku měla zarostlý drát, který ji musel být chirurgicky odstraněn, psychicky zlomená, vyděšená z lidské přítomnosti. Po celou dobu u nás dělala obrovské pokroky, ke své nové paničce cestovala do Prahy. Celý život jí lidé ubližovali, ona teď na oplátku lidem pomáhá pomocí canisterapie. 

REX

Rex pásl ovečky na španělských pastvinách, poté však dostal zánět do očka a majitel místo léčby zvolil sklep. Bití se střídalo s kopanci, až Rex kvůli zánětům a špatné péči oslepl úplně. Byl dovezen k nám, veterinárně ošetřen, a v dočasné péči své zachránkyně se dočkal úžasného domova!

LILY

Lily jsme přijali do péče z nevyhovujících podmínek. Je jí kolem 7 let. Při kastraci jí byl též odstraněn velký nádor na mléčné žláze. Po těžkých operačních komplikacích je již v pořádku, i když riziko, že dojde ke komplikacím při dalším zákroku bohužel trvá.

TEREZKA A MATĚJ

Terezku jsme převzali po dohodě se zastupitelstvem obce Nehvizdy do dočasné péče. Medově bílé Terezce jsou cca 3-4 roky a zjistili jsme následně, že čeká štěňátka. Možná i to byl důvod, proč se jí někdo zbavil. Terezce se narodilo 5 štěňátek a bohužel přežil pouze Matějíček. Oběma budeme hledat nové láskyplné domovy.

JENNY

Jenny se narodila r.2008 a porodila několik vrhů štěňat. Byla převzata z nevhodných podmínek a všechno normální bylo pro Jenny naprosto nové. Objevovala chůzi na vodítku, trávu, zvuky města.... V dočasné péči udělala veliký pokrok a dnes je z ní krásná a sebevědomá teriéří holka v nové milující rodině.

MAX

Max je desetiletý pes s hodně zamotanou minulostí. Byl nalezený, majitel se o něj nepřihlásil a tak šel Maxík do adopce. Z adopce byl opakovaně vrácen, protože má komplikovanější povahu. Ale při správném vedení bude skvělým společníkem...Zasloužil by si už klidného a laskavě důsledného páníčka, u kterého by mohl prožít zbývající roky života.

BIBI

Dvouletá nalezená fenka, kříženec jorka...BIBI překonala během hospitalizace parvovirozu a vybojovala naději na lepší život, v současné době v dočasné péči na doléčení

Členství

I Vy se může stát našim členem, členem spolku Naděje pro kámoše. Pokud byste se rádi podíleli s námi na záchraně a pomoci psím kamarádům, rádi byste byli naší součástí, bude nám velikou ctí přivítat Vás v našem týmu…

 A proč byste měli vstoupit právě k nám?

Protože s námi budete opravdu členem týmu, nikoliv jen členem na papíře. Rádi Vám pomůžeme s Vašimi záchrannými akcemi. Budeme společně rozhodovat o konaných akcích, společně se dohodneme, komu a jak pomůžeme, kde a koho zachráníme, společně budeme plánovat členské schůze a srazy… Jednoduše, vše společně…

Jsou pouze dvě zásadní podmínky, abyste se mohli stát členem spolku:

 – musíte být starší 18 let (u mladších stačí podpis zákonného zástupce) a

    – musíte milovat zvířata.

Splňujete obě podmínky? Pak Vám nic nebrání v dalším postupu do našeho týmu, a to podáním přihlášky nového člena. Tuto přihlášku vidíte v nabídce vpravo, stáhněte si ji do svého počítače, vyplňte, vytiskněte, podepište a naskenovanou nám ji zašlete na email:info@nadejeprokamose.cz nebo prostřednictvím České pošty na adresu spolku Naděje pro kámoše, z.s. Bukovinka 139, 679 05. Pak už jen počkejte na naše vyrozumění o přijetí.

POZOR: Jakmile obdržíte rozhodnutí o Vašem přijetí členství ve spolku Naděje pro kámoše, nejpozději do 15 dní je nutné uhradit členský příspěvek ve výši 500,- Kč, a to buď osobně v sídle spolku nebo na transparentní účet č. 100 110 100/2010 – pro identifikaci platby je opravdu nutné uvést variabilní symbol, který je shodný s evidenčním číslem člena spolku (toto naleznete na doručeném rozhodnutí) a v poznámce pro příjemce nezapomeňte uvést poznámku: „členský příspěvek“.

Že bydlíte daleko? To není žádná překážka, můžeme společně pomáhat i v místě Vašeho bydliště nebo ve Vašem okolí. A pokud se nemůžete osobně zúčastnit členské schůze, žádné strachy, v dnešní době vyspělých technologií Vám stačí připojení k internetu a Skype.

 Níže v nabídce naleznete ke stažení Směrnici č. 1/2014, zde se dozvíte veškeré informace, co obnáší členství v našem spolku, Vaše práva a povinnosti nebo průběh členských schůzí.

Pokud se rozhodnete vstoupit do našeho spolku a posílit tak náš tým dobrovolníků, už teď Vám děkuje mnoho psích dušiček, kteří čekají na naši pomoc…

I já Vám za celý tým z celého srdce děkuji, že pomáháte s námi…

DOKUMENTY KE STAŽENÍ:

Prihlaska-clena-do-spolku-nadeje-pro-kamose-z

Smernice-clenstvi-a-clenska-schuze