slider slider slider slider slider slider slider slider slider

Škubánek

Škubánek byl odebrán z velmi nevhodných podmínek, celý život byl zavřený v tmavé kobce, bez lidského kontaktu, bez venčení, bez pořádného jídla. Vystrašený, nedůvěřivý trávil roky v kotci. Nyní si užívá své rodiny, miluje děti a od rána do večera by se mazlil...

Charliek

Charliek k nám přišel velmi zanedbaný, podvyživený, zablešený a nešťastný. Nikdo ho nehledal, nikdo ho nechtěl.. Až se na něho usmálo štěstí a odjel do úžasné nové rodiny zde na Moravě.

Ayrin

Ayrin byla zachráněna z cigánské osady těsně před smrtí. V krku měla zarostlý drát, který ji musel být chirurgicky odstraněn, psychicky zlomená, vyděšená z lidské přítomnosti. Po celou dobu u nás dělala obrovské pokroky, ke své nové paničce cestovala do Prahy. Celý život jí lidé ubližovali, ona teď na oplátku lidem pomáhá pomocí canisterapie. 

REX

Rex pásl ovečky na španělských pastvinách, poté však dostal zánět do očka a majitel místo léčby zvolil sklep. Bití se střídalo s kopanci, až Rex kvůli zánětům a špatné péči oslepl úplně. Byl dovezen k nám, veterinárně ošetřen, a v dočasné péči své zachránkyně se dočkal úžasného domova!

LILY

Lily jsme přijali do péče z nevyhovujících podmínek. Je jí kolem 7 let. Při kastraci jí byl též odstraněn velký nádor na mléčné žláze. Po těžkých operačních komplikacích je již v pořádku, i když riziko, že dojde ke komplikacím při dalším zákroku bohužel trvá.

TEREZKA A MATĚJ

Terezku jsme převzali po dohodě se zastupitelstvem obce Nehvizdy do dočasné péče. Medově bílé Terezce jsou cca 3-4 roky a zjistili jsme následně, že čeká štěňátka. Možná i to byl důvod, proč se jí někdo zbavil. Terezce se narodilo 5 štěňátek a bohužel přežil pouze Matějíček. Oběma budeme hledat nové láskyplné domovy.

JENNY

Jenny se narodila r.2008 a porodila několik vrhů štěňat. Byla převzata z nevhodných podmínek a všechno normální bylo pro Jenny naprosto nové. Objevovala chůzi na vodítku, trávu, zvuky města.... V dočasné péči udělala veliký pokrok a dnes je z ní krásná a sebevědomá teriéří holka v nové milující rodině.

MAX

Max je desetiletý pes s hodně zamotanou minulostí. Byl nalezený, majitel se o něj nepřihlásil a tak šel Maxík do adopce. Z adopce byl opakovaně vrácen, protože má komplikovanější povahu. Ale při správném vedení bude skvělým společníkem...Zasloužil by si už klidného a laskavě důsledného páníčka, u kterého by mohl prožít zbývající roky života.

BIBI

Dvouletá nalezená fenka, kříženec jorka...BIBI překonala během hospitalizace parvovirozu a vybojovala naději na lepší život, v současné době v dočasné péči na doléčení

AKCE PROBĚHLÉ I PLÁNOVANÉ

 ROK 2017

            NEVHODNÝ DÁREK POD STROMEČKEM? …POŠLETE HO DO AUKCE Naději pro kámoše!


Občas se stane, že se Ježíšek netrefí - tričko je malé, knížku už máte, soška od tchyně se nelíbí…takový dárek nemusíte nutně vyhodit. Během ledna tyto „dárky“ uvítáme pro naše pejsky do aukce, my je vydražíme a peníze budou použity veterinární náklady. Faktury vám scanujeme a vždy vidíte, komu vaše příspěvky pomáhají. Myslete na naše kámoše a ozvěte se nám! Rádi domluvíme osobní předání či zaslání balíčků. Děkují psí kámoši i tým Naděje

Akce_leden

KONÁNÍ   AUKCÍ

Vaše předměty do aukcí můžete předat či zaslat v průběhu celého roku, děkujeme

 ROK 2016

        Průběžně po celý rok budou probíhaly Aukce vašich věcí, které nám poskytujete do těchto akcí a jejichž výtěžek vždy poputuje na transparentní účet našeho spolku na úhradu nákladů zejména veterinární péče. Aukcí se ujala naše skvělá Míla Beranová z Výcviku psů hrou a konají se téměř pravidelně na FB. Aukce vám avizujeme na FB stránkách Naděje pro kámoše a výtěžek můžete průběžně sledovat na našem transparentním účtu.

       Moc vám všem děkujeme za vše, co jste v r. 2016 do aukcí poskytli.   

         Dar11_4Dar10_5

                     

ROK 2015

 

     Průběžně po celý rok probíhaly aukce, jejichž výtěžek vždy putuje na transparentní účet našeho spolku na úhradu nákladů zejména veterinární péče.

                                                                                       Aukce1      Aukce2      Aukce3


10. ročník umisťovací výstavy Sen zvířat 6. 9. 2015

Praha 9 - Vinoř, Hoffmanův dvůr

       V tento den jsme se zúčastnili 10. ročníku největší umisťovací výstavy zvířat z útulků z celé ČR SEN ZVÍŘAT 2015. Počasí nám moc nepřálo, protože bylo poměrně chladno a přes den pak přišel ještě déšť a vítr a museli jsme stejně tak jako ostatní majitelé stánku ho bránit vlastním tělem před ulítnutím.

       Akce byla organizována na podporu všem opuštěným a týraným zvířatům za účelem najít jim co nejvíce laskavých domovů a srdcí. Výstavy se účastnily firmy, jejichž hlavní činností je poskytování potřeb pro chovatele a zároveň se podílí na sponzorství.

       Zúčastněné útulky, občanská sdružení a neziskové organizace zde měly nejen možnost najít opuštěným zvířatům nový domov, ale prostřednictvím sponzorských (hmotných) darů se snažily pomoci i v další péči.

       Mnoho psích a kočičích svěřenců zde i přes nepříznivé počasí našlo nové páníčky a domovy. Zde je pár fotografií, jak to tam všechno bylo.

                      Sen2  Sen3  Sen4  Sen5  Sen6 

                                                                        Sen7  Sen4_2  Sen5_2

  

ROK 2014

 

       Průběžně po celý rok probíhají AUKCE, jejichž výtěžek vždy putuje na transparentní účet našeho spolku na úhradu nákladů zejména veterinární péče pejsků v naší péči.

Kalendář Naděje pro kámoše 2015

        Na konci roku 2014 jsme vydali kalendář pro rok 2015, který jste nám ho pomohli sestavit! 12 fotografií z akce Útulkáček, které obdržely nejvíc LIKE, byly vybrány do tohoto kalendáře.

       Výtěžek z prodeje opět putoval na veterinární náklady a dalším psům, kteří potřebovali naši pomoc.

                                                                                                                  Kalendar1         Kalendar2         Kalendar3

ÚTULKÁČEK 2014

       20. září 2014 se v Bukovince uskutečnil první ročník voříškiády s názvem Útulkáček. Účastnit se mohli psi adoptovaní a jinak zachránění. Celý výtěžek ze vstupného 1.740,- Kč byl využit na veterinární náklady.

       Účastníků bylo přihlášeno celkem 12, kdy jeden z účastníků se omluvil z nepřítomnosti. Po celou dobu nám krásně svítilo sluníčko, vše proběhlo naprosto v pořádku, bez jakýchkoliv komplikací. Všichni účastníci i návštěvníci byly bezvadní. Lidé si mohli v areálu cvičiště vyzkoušet různé překážky, shlédli jsme úžasnou ukázku obedience s prvky sportovní kynologie slečny Katky Kelblové s parťákem Bodiem (Boyd z Devonu), dozvěděli jsme se více o molossoidních plemech, a to s praktickou ukázkou dvouročního Kangala, a na závěr jsme všichni společně vybrali nejsympatičtější duo - psovod a pes. Posuzování bylo velmi těžké, protože všichni účastníci byli skvělí! Výhry byly lákavé především pro psí vítěze... :) Pro nás byly lákavé klobásky z udírny a dobrá sladká malinovka.

Utulkacek    U1  U2  U3  U4  U5

       Ráda bych tímto poděkovala také našim sponzorům, a to:
firmě PEMS sro. za poskytnutí prostor a výrobu krásných překážek pro psy. (www.abp.cz)
Michalovi Musilovi - za oragniazci, přípravu a obsluhu občerstvení na celé akci. (www.m-msuil.cz)
Tiskárně BEKROS, která nám s rychlostí blesku a obrovskou ochotou natiskla veškeré tiskoviny, od letáků až po katalogy. (www.bekros.cz)
Obchodnímu domu ERMIA Rájec-Jesteřebí a M&M reality za finanční příspěvky.
Penzionu a hostinci Rakovec za výbornou malinovku.
Restauraci CLUB Bukovinka za hlavní výhru - poukaz na hostinu v hodnotě 1000,- Kč.
Mockrát děkuji naší fotografce Lucce, bez níž bychom neměli takovou krásnou památku. (www.facebook.com/CvakyBlowfly)
Velké díky patří také našemu grafikovi Jarkovi Koudelkovi, který nám vytvořil veškeré grafické práce, Peti Kadlecové, která nám ušila nádherné pelíšky pro výherce a největší dík patří vám všem, kteří jste za námi přišli a strávili s námi krásný den.
Ještě jednou mockrát děkujeme.

 U6  U7  U8  U9  U10_2  U11  U12_2