slider slider slider slider slider slider slider slider slider

Škubánek

Škubánek byl odebrán z velmi nevhodných podmínek, celý život byl zavřený v tmavé kobce, bez lidského kontaktu, bez venčení, bez pořádného jídla. Vystrašený, nedůvěřivý trávil roky v kotci. Nyní si užívá své rodiny, miluje děti a od rána do večera by se mazlil...

Charliek

Charliek k nám přišel velmi zanedbaný, podvyživený, zablešený a nešťastný. Nikdo ho nehledal, nikdo ho nechtěl.. Až se na něho usmálo štěstí a odjel do úžasné nové rodiny zde na Moravě.

Ayrin

Ayrin byla zachráněna z cigánské osady těsně před smrtí. V krku měla zarostlý drát, který ji musel být chirurgicky odstraněn, psychicky zlomená, vyděšená z lidské přítomnosti. Po celou dobu u nás dělala obrovské pokroky, ke své nové paničce cestovala do Prahy. Celý život jí lidé ubližovali, ona teď na oplátku lidem pomáhá pomocí canisterapie. 

REX

Rex pásl ovečky na španělských pastvinách, poté však dostal zánět do očka a majitel místo léčby zvolil sklep. Bití se střídalo s kopanci, až Rex kvůli zánětům a špatné péči oslepl úplně. Byl dovezen k nám, veterinárně ošetřen, a v dočasné péči své zachránkyně se dočkal úžasného domova!

LILY

Lily jsme přijali do péče z nevyhovujících podmínek. Je jí kolem 7 let. Při kastraci jí byl též odstraněn velký nádor na mléčné žláze. Po těžkých operačních komplikacích je již v pořádku, i když riziko, že dojde ke komplikacím při dalším zákroku bohužel trvá.

TEREZKA A MATĚJ

Terezku jsme převzali po dohodě se zastupitelstvem obce Nehvizdy do dočasné péče. Medově bílé Terezce jsou cca 3-4 roky a zjistili jsme následně, že čeká štěňátka. Možná i to byl důvod, proč se jí někdo zbavil. Terezce se narodilo 5 štěňátek a bohužel přežil pouze Matějíček. Oběma budeme hledat nové láskyplné domovy.

JENNY

Jenny se narodila r.2008 a porodila několik vrhů štěňat. Byla převzata z nevhodných podmínek a všechno normální bylo pro Jenny naprosto nové. Objevovala chůzi na vodítku, trávu, zvuky města.... V dočasné péči udělala veliký pokrok a dnes je z ní krásná a sebevědomá teriéří holka v nové milující rodině.

MAX

Max je desetiletý pes s hodně zamotanou minulostí. Byl nalezený, majitel se o něj nepřihlásil a tak šel Maxík do adopce. Z adopce byl opakovaně vrácen, protože má komplikovanější povahu. Ale při správném vedení bude skvělým společníkem...Zasloužil by si už klidného a laskavě důsledného páníčka, u kterého by mohl prožít zbývající roky života.

BIBI

Dvouletá nalezená fenka, kříženec jorka...BIBI překonala během hospitalizace parvovirozu a vybojovala naději na lepší život, v současné době v dočasné péči na doléčení

NOVINKY

Milí návštěvníci, vítejte na našem webu.

Jsem velmi ráda, že Vás mohu jménem všech členů spolku Naděje pro kámoše přivítat na našich webových stránkách.

 • Naleznete zde pejsky, kteří čekají na nový domov nebo kterým jsme do nových domov již pomohli.
 • Prohlédnout si můžete fotografie z akcí, kterých jsme se zúčastnili nebo které pořádáme.
 • Dozvíte se zde o několika formách pomoci, včetně našeho kompletního hospodaření.
 • Můžete se zaregistrovat a mít stále přehled o naší činnosti nebo se stát členy našeho spolku a být součástí celého týmu.

NAŠE ČINNOST A CÍLE:

 • poskytnout dočasnou péči pejskům převzatým většinou z nevhodných podmínek /týrání, množírny, nechtění psi, po zemřelém majiteli/ - stále hledáme možnost dočasné péče
 • zajistit veterinární péči v dočasné péči vč. úhrady nákladů – tj. očkování, kastrace a čipování a samozřejmě veterinární péči při zdravotních problémech, je-li třeba
 • zajistit socializaci pejska – zejména u zvířat z množírny tj. naučit či doučit kontaktu s lidmi, jinými psy, venčení, atd., aby pejsek získal znovu jistotu a důvěru
 • hledání a výběr nového majitele, kde si navzájem tzv. sednou pejsek s majitelem
 • s tím vším souvisí činnost vedoucí k získání prostředků na veterinární péči – tj. pořádání aukci, charitativní obchůdků
 • osvětová činnost - rádi pomůžeme radou v případě vašich dotazů kolem pejsků

Pokud máte jakýkoliv dotaz či připomínku, neváhejte nás prosím kdykoliv kontaktovat na uvedených kontaktech nebo prostřednictvím kontaktního formuláře. Za vaše náměty a dotazy budedme rádi. 

Krásný den Vám přeje celý tým spolku Naděje pro kámoše. 

Logo

Bukovinka 139, 679 05.
info@nadejeprokamose.cz

Kolik máte doma pejsků?

 1. Nemáme žádného psa. 444
 2. Máme doma 1 pejska. 431
 3. Máme doma 2 psy. 383
 4. Máme doma 3 psy. 247
 5. Máme doma smečku 237